![kaffetzi](https://galilee.gr/wp-content/uploads/2021/07/kaffetzi.jpg)
Νοσηλεύτρια του Ξενώνα της Μονάδας
Είναι απόφοιτος της Ανωτέρας Σχολής Νοσηλευτριών του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού . Πραγματοποίησε την εξάμηνη πρακτική εξάσκηση στο νοσοκομείο Ερυθρός Σταυρός και στη συνεχεία εργάστηκε στο αναισθησιολογικό τμήμα ιδιωτικού νοσοκομείου για 8 χρόνια όπου παρακολούθησε και σεμινάρια επαγγελματικής κατάρτισης. Τα τελευταία 13 χρόνια ασχολήθηκε με την φροντίδα ηλικιωμένων στο γηροκομείο «Η Ανάστασις» της Μητρόπολης Μεσογαίας και Λαυρεωτικής, όπου εργάστηκε ως νοσηλεύτρια.