3η ΠΟΡΕΙΑ της ΓΑΛΙΛΑΙΑΣ. Πάρε μέρος και εσύ στην συμβολική Πορεία και εορταστική συναυλία!
Σας προσκαλούμε στην έναρξη της 3ης ΠΟΡΕΙΑΣ της ΓΑΛΙΛΑΙΑΣ.
Όλοι μαζί να γίνουμε μία αγκαλιά ανακούφισης για τους ασθενείς με καρκίνο. Συμμετέχουμε στη συμβολική πεζοπορία και στην εορταστική συναυλία του Νίκου Πορτοκάλογλου με την Βίκυ Καρατζόγλου και τον Βύρωνα Τσουράπη. 15 Σεπτεμβρίου, 19:30, Ιερός Ναός Αναλήψεως, Κορωπί.
16ο Διεπιστημονικό Διαδικτυακό Σεμινάριο: «Βασικές Αρχές στην Ανακουφιστική Φροντίδα»
Για 16η συνεχή χρονιά η «ΓΑΛΙΛΑΙΑ» και το Εργαστήριο Ανάπτυξης & Βελτίωσης Συστημάτων Νοσηλευτικής Φροντίδας, του Τμήματος Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ συνδιοργανώνουν Σεμινάριο με θέμα: «Βασικές Αρχές στην Ανακουφιστική Φροντίδα»
Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα Εθελοντών 2024-2025
Οι εθελοντές είναι σημαντικοί και πολύτιμοι συνεργάτες στο έργο της «ΓΑΛΙΛΑΙΑΣ». Ως άμεσοι συνεργάτες του προσωπικού, συμβάλλουν ιδιαίτερα στη βελτίωση της ποιότητας ζωής των ασθενών και των οικογενειών τους, μέσω διάφορων τομέων δράσεων. Αν σε ενδιαφέρει να ανήκεις και εσύ στους νέους εθελοντές που θα ενταχθούν στο δυναμικό μας δήλωσε συμμετοχή στο Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα Εθελοντών 2024-2025.